Аналіз щодо проведеної роботи із забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення за 9 міс. 2021р. в порівнянні з аналогічним періодом 2020р.р.

Аналіз щодо проведеної роботи із забезпечення санітарного

та епідемічного благополуччя населення за 9 міс. 2021р.

в порівнянні з аналогічним періодом 2020р.р.

 

Фахівцями ДУ «СОЦКПХ МОЗ України» проведено узагальнення, аналіз планових щоквартальних звітів діяльності фахівців структурних підрозділів ДУ «СОЦКПХ МОЗ України», щодо проведеної роботи із забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

В області за 9 місяців 2021р. було зареєстровано та ліквідовано 1 груповий спалах інфекційних захворювань в організованому колективі, при яких захворіло 32 особи, з них 27 дітей.

За 9 місяців 2020р. було зареєстровано та ліквідовано 2 групових спалахів інфекційних захворювань, при яких захворіло 8 особа, з них 2 дітей; в тому числі у побуті ліквідовано 2 спалахів, при яких захворіло 8 особа, із яких 2 дітей.

Про підсумки підготовки закладів освіти області до функціонування в новому 2021-2022 навчальному році

Про підсумки підготовки закладів освіти області

до функціонування в новому 2021-2022 навчальному році

Про результати лабораторно-інструментальних досліджень в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області під час проведення літньої оздоровчої кампанії 2021 року

Про результати лабораторно-інструментальних досліджень

в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області

під час проведення літньої оздоровчої кампанії 2021 року

 

В літню оздоровчу кампанію 2021 року фахівцями Державної установи «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» було проведено 245 лабораторно-інструментальних обстежень дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Про результати лабораторно-інструментальних досліджень в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області під час проведення літньої оздоровчої кампанії 2021 року

Про результати лабораторно-інструментальних досліджень

в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області

під час проведення літньої оздоровчої кампанії 2021 року

 

Станом на 01.08.2021 фахівцями ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» було проведено 237 лабораторно-інструментальних обстежень дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Стан епідситуації в Сумській області та лабораторного контролю факторів навколишнього природного середовища

Стан епідситуації в Сумській області та лабораторного контролю факторів

навколишнього природного середовища, які впливають на  людину, за 1 півріччя 2021р. в порівнянні з аналогічним періодом 2020р.

 

 

Фахівцями ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ України» проведена певна робота по збиранню, узагальненню, аналізу планових щоквартальних звітів діяльності фахівців структурних підрозділів ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ України», щодо проведеної роботи із забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення в Сумській області та проведеної роботи з лабораторного контролю факторівнавколишнього природного середовища,які впливають на людину.

Реабілітація після ковід

Реабілітація після ковід.

 Для всіх, хто перехворів, зараз дуже важлива якісна реабілітація:

Про моніторинг епідемічної ситуації та організацію лабораторних досліджень стану довкілля за 1 квартал 2021року в порівнянні з 1 кварталом 2020р

Про моніторинг епідемічної ситуації та організацію лабораторних досліджень

стану довкілля за 1 квартал 2021року в порівнянні з 1 кварталом 2020р.

 

 

Згідно річного «Плану моніторингових відвідувань (візитів), досліджень об'єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів соціального забезпечення області на 1 квартал 2021р.», в області, фахівцями ДУ «Сумський ОЛЦМОЗ України» організований і проводитьсяпостійний моніторинг епідемічної ситуації за інфекційними збудниками та лабораторно-інструментальний контроль факторів навколишнього природного середовища.

В області за 1 кв. 2021р. не було зареєстровано групових спалахів інфекційних захворювань. Однак, за 1 квартал 2020р. був зареєстрований і ліквідований в м. Суми 1 груповий спалах інфекційних захворювань, де захворіли 3 особи на кір.

Відомості щодо громадських та індивідуальних колодязів

Відомості щодо громадських та індивідуальних колодязів і каптажів, вода з яких використовується для споживання дітьми віком до 3-х років, по Сумській області за І квартал 2021р.

Вимоги до харчових продуктів

Вимоги до харчових продуктів, призначених для продажу дітям та підліткам у буфетах та у торгівельних апаратах, розміщених у закладах освіти

Особливості сільського водопостачання

Особливості сільського водопостачання

 

Вода – найпоширеніша речовина у біосфері, яка займає виключно важливе значення для здоров’я людини. Це харчовий продукт, вироблений системою водопостачання для щоденного споживання людиною, у зв’язку з чим до неї висувають достатньо високі вимоги відносно її якості і безпеки


Назад Вперед